Kariera

Specjalista ds. Zasobów Ludzkich (HR)

Miejsce pracy: Opoczno

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w zakresie obsługi kadrowej i płacowej, z pomysłami, entuzjazmem i umiejętnością budowania trwałych relacji z pracownikami.

OPIS STANOWISKA

  • Realizacja zadań w zakresie obsługi kadrowo-płacowej pracowników
  • Koordynacja przygotowania i obiegu dokumentów kadrowych;
  • Koordynacja zadań związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, takich jak: rekrutacja, wprowadzanie nowych pracowników do organizacji, aktualizacja opisów stanowisk;
  • Wspieranie kierowników w realizacji celów biznesowych poprzez doradztwo w zakresie planowania i przeprowadzania zmian personalnych;
  • Współtworzenie i nadzór nad realizacją budżetu kosztów osobowych;
  • Opracowywanie i nowelizacja wewnętrznych procedur i dokumentów Spółki w zakresie HR;
  • Przygotowywanie wewnętrznych komunikatów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi;

OCZEKUJEMY

  • Wykształcenia wyższego;
  • Min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • Znajomości obsługi programów kadrowo-płacowych (znajomość programu WAPRO-Gang będzie dodatkowym atutem);
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu;
  • Zdolności szybkiego przyswajania wiedzy i dostosowywania się do zmian.

OFERUJEMY

  • Pracę w rozwijającej się firmie,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji oraz rezultatów prowadzonych działań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na podany adres
kadry@pgk.opoczno.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PGK Sp. z o.o. w Opocznie przy ul. Krótka 1. Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PGK Sp. z o.o. w Opocznie przy ul. Krótka 1.

Pełny obowiązek informacyjny znajduje się na stronie: https://pgkopoczno.pl/polityka-prywatnosci/